Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę
z wykupionymi lekcjami

Korepetycje z matmematyki online - lekcje nagrane. Idealne do matury
25436
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-25436,theme-bridge,bridge-core-2.0.6,woocommerce-no-js,,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-18.0.6.1553700629,qode-theme-ver-20.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ten kurs pomoże Ci prawidłowo rozwiązywać zadania maturalne z matematyki podstawowej!

Korzyści kursu

Ponad 70 zadań

Wspólnie rozwiążemy 46 zadań testowych i 27 zadań otwartych. Omówimy tylko arkusze CKE, które najlepiej odzwierciedlają to, z czym można się liczyć na maturze.

Najwygodniejsza forma nauki

Zajęcia możesz przewijać, zatrzymywać i ponownie odpalać. Dzięki temu masz pewność, że nic Ci nie umknie, a tempo nauki dopasujesz do siebie.

Dostęp do nagrań przez rok

Kurs możesz oglądać wielokrotnie. Dostęp do niego masz przez 365 dni.

Super cena

Kurs składa się z 5 lekcji o łącznej długości 8 godzin i 41 minut, a jego cena to jedynie 35 złotych!

Zamów kurs, a otrzymasz:

Nagrania z omówionymi zadaniami maturalnymi

Zadania maturalne w formie PDF

Listę arkuszy maturalnych do pobrania

Możliwość wielokrotnego odtwarzania

Skorzystaj z promocyjnej ceny

45 zł

35 zł

Kurs składa się z 5 lekcji o łącznej długości 8 godzin i 41 minut.
Wspólnie rozwiążemy 46 zadań testowych i 27 zadań otwartych.

Zobacz fragment lekcji

Opinie

Natalia

Natalia

Praca z Panią Asią była czystą przyjemnością! Z jej pomocą udało mi się opanować materiał z matematyki rozszerzonej w rok i napisać maturę z bardzo zadowalającym wynikiem! Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a sama korepetytorka jest przesympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Naprawdę polecam!

Ewelina-2

Ewelina

Niesamowita kobieta, która potrafi wypracować coś, co na początku wydawać by się mogło niemożliwe. W zaledwie sześć miesięcy, przygotowała mnie do matury od podstaw z ogromną dokładnością, cierpliwością i wieloma pomysłami. Nauka matematyki, która wcześniej była dla mnie koszmarem, z Asią stała się przyjemnością.

Milena

Milena

Dzięki Asi nauczyłam się logicznego myślenia, co pomogło mi nie tylko w tej dziedzinie nauki 🙂 Lekcje przebiegały w sympatycznej atmosferze i zawsze były dobrze przygotowane. Tak właśnie powinny wyglądać korepetycje!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję